بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

همه تلاش سپاه پاسداران، برای مردم است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه در مسیر کمک به مردم و اشتغالزایی آنان به ویژه قشر روستا نشین در مناطق دور دست چند سالی است که متمرکز شده و برنامه های اقتصادی خود را در این مسیر به کار گرفته است.

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سردار سرلشکر پاسدار  محمد علی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم آغاز به کار طرح مردمی ۲۱۰۰ واحدی پرورش دام سبک و سنگین که در  زاهدان برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: همه تلاش سپاه پاسداران برای مردم است، چه آن جایی که برای دفاع در برابر دشمن متجاوز تلاش می کنیم، چه آنجایی که در برابر نا امنی های داخلی برای برقراری امنیت مردم تلاش می کنیم تا امنیت مردم را که شرط اصلی زندگی برای رشد بیشتر و خواص هر جامعه است  برقرار کنیم.

وی بیان کرد: سپاه در مسیر کمک به مردم و اشتغالزایی آنان به ویژه قشر روستا نشین در مناطق دور دست، چند سالی است که به صورت متمرکز برنامه های اقتصادی خود را با فکر، تلاش و کوشش بخشی از برادران پاسدار و استفاده از ظرفیت عظیم بسیج در سراسر کشور به کار گرفته است.

سردار سر لشکر جعفری بیان کرد:  این طرح به یاری خدا  در تمام روستاها  اجرا و مردم روستانشینی که شغل مناسبی ندارند و مشکلاتی دارند  می توانند از این برنامه بهره مند شوند.
 
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: مرکز هامون 4 ظلع و 4 رکن دارد، که در کنار هم قرار می گیرند تا این طرح اجرا شود، اولین رکن مرکز حامی اقتصاد است که وابسته به بنیاد تعاون سپاه می باشد.
 
این مسئول ادامه داد: بسیج سازندگی طرف دیگر این طرح است که در سراسر کشور گسترش دارد و با شناسایی نیازهای مردم طرح های مختلف را برنامه ریزیمی کند و در این طرح بسیج سازندگی به عنوان حامی می باشد.
 
 وی بیان کرد: تلاش این مجموعه این است که بتوانیم  با 2100 واحدی که در سراسر کشور قرار است راه اندازی شود، علاوه بر اینکه در تولید گوشت خودکفا شویم؛ صادر کننده آن هم باشیم .
 
سردار سر لشکر جعفری با تاکید بر توانمندی و طرفیت‌های بالایی که در کشور ایران است اظهار داشت: مردم روستا نشین و افرادی که از سرمایه اولیه برخوردار نیستند، می توانند با کمک مرکز حامی وام مناسب را برای آن دریافت کنند.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic