بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

علت نابسامانی‌های اخیر اقتصادی چیست؟


نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: اینکه گرانی‌های اخیر را تنها به گردن دشمن بیندازیم پاک کردن صورت مسئله است.


به گزارش  سرویس بسیج مهندسین عمران و معماری خبرگزاری بسیج، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در  مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به افزایش قیمت برخی کالاها در هفته‌های اخیر گفت:  بدون شک  اتاق فکر دشمن از هیچ  تلاشی برای ضربه زدن به ملت ایران فروگذار نمی‌کند  اما اینکه مسئولان دولتی و برخی نمایندگان مجلس گرانی‌های اخیر را تنها به گردن دشمن بیندازند و یا آن را ناشی از فضای روانی بدانند، نوعی فرو بردن سر در برف و پاک کردن صورت مسئله است.

وی افزود: در صورتی که مسئولان دولتی رهنمودهای مقام معظم  رهبری در خصوص افزایش توان داخلی و تکیه بر ظرفیت‌های ملی را جدی می‌گرفتند، یقینا کشور در مواجه با این‌گونه تکان‌های اقتصادی از خود مقاومت نشان می‌داد و گرفتار برخی نارسایی‌های کنونی نمی‌شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه دولت باید از ظرفیت جوانان انقلابی و متخصص در عرصه‌های مدیریتی کشور استفاده کند، خاطرنشان کرد: در طی چهل سال عمر انقلاب اسلامی هر زمان که جوانان به میدان آمدند، مشکلات پیش روی کشور به بهترین شکل ممکن مرتفع شده است.

به گفته نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، دستگاه تبلیغاتی استکبار به کمک ایادی خود می‌کوشد که حس ناامیدی را در میان مردم جامعه تزریق  کند که در این میان وظیفه رسانه‌ها و مسئولان این است که ضمن تشریح واقعیت‌ها و دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی در راستای حفظ انسجام میان آحاد مردم و احزاب و گروه‌ها حرکت کنند.

زاهدی با اشاره به سالروز انفجار حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر ماه  سال 60 و شهادت دکتر بهشتی و جمعی از یاران انقلاب توسط منافقین کوردل گفت: جنایات منافقین در قبال ملت ایران تمامی نداشته و دلسوزی امروز بقایای این جنایتکاران نیز  برای مردم ایران بسیار مضحک است.

وی افزود: خودفروختگانی چون مریم رجوی که در دهه‌های اخیر و در آن سوی مرزها در حال توطئه علیه ملت ایران بوده‌اند، فهم درستی از واقعیت‌ها و علاقه مردم به کشورشان ندارند.

نماینده مردم کرمان در مجلس با ابراز امیدواری نسبت به حل مسائل و مشکلات کشور گفت: یقینا آینده برای ملت بزرگ ایران روشن خواهد بود و به همت جوانان باانگیزه و غیور کشور، شاهد پیشرفت‌های روزافزون ایران اسلامی خواهیم بود.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic