بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

مراقب باشیم که فریب نخوریم


خطیب نماز جمعه تهران امروز گفت: موقعیت امروز انقلاب اسلامی، موقعیت احزاب در زمان پیامبر اکرم (ص) است و ما در این شرایط باید مراقب باشیم که فریب نخوریم.

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی خطیب موقت نمازجمعه تهران در خطبه‌های امروز نماز جمعه اظهار داشت: موقعیت امروز انقلاب موقعیت حساسی است و ما باید این حساسیت را درک کنیم. این موقعیت همانند موقعیت جنگ احزاب در زمان پیامبر اکرم (ص) است. 

وی افزود: جهان اسلام با یک حمله گسترده از ناحیه دشمنان مواجه شده و همه آنها به رهبری آمریکا دست به دست هم داده‌اند و در مقابل این انقلاب ایستاده‌اند. بدانیم آنها دشمن ما هستند و مراقب باشیم که فریبمان ندهند. 

خطیب نماز جمعه امروز تهران اظهار داشت: دشمنان از همه امکاناتشان علیه انقلاب ما استفاده می‌کنند و ما باید حواسمان جمع باشد، ابزاری که آنها فراهم کردند فراوان است و البته مقام معظم رهبری در هر مقطعی سخنانی بیدارکننده خطاب به مردم و مسئولین می‌‌فرمایند. 

موحدی کرمانی خاطرنشان کرد: دشمنان ما همچون آمریکا و رژیم صهیونیستی و سعودی کم خیانت نکردند و کم ضربه نزدند، آمریکایی‌ها هزار فرزند را از مادرانشان جدا کردند و با این بهانه که اینها مهاجر هستند و این بچه‌ها حق ندارند با آنها باشند، از هیچ جنایتی فروگذار نمی‌کند.

وی ادامه داد: ماهیت سیستم حاکم بر آمریکا ظلم و جنایت است و ما امیدواریم این قلدر که همانند عمر‌وبن عبدود به میدان آمده و همانطور که او توسط حضرت علی (ع)کشته شد این قلدر نیز توسط علی زمان از میان برداشته شود.

وی افزود: اشکال این ستمگر این است که راه را گم کرده است؛ نه می‌شنوند و نه می‌بینند و نه پندهای تاریخ را می‌فهمند. این ستمگران می‌گویند که دنیا دست ما است. ما می‌توانیم مخالفین‌مان را سرکوب کنیم و آنقدر خونریزی کنیم تا حکومت یگانه شویم. 

امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: به مردم یمن، فلسطین و غیره ستم روا می‌دارند به امید اینکه حکومتشان دوام پیدا کند در حالی که از همین طریق حکومتشان نابود خواهد شد. ظاهربینان می‌گویند که کار مظلومین با این حساب و کتاب‌های مادی به جایی نمی‌رسد اما آنها دست‌ها و امدادهای پشت پرده خداوند را نمی‌بینند. 

موحدی کرمانی خاطرنشان کرد: آن کسانی که می‌گویید هنوز می‌توانیم با مذاکره با آمریکا مشکلات را حل کنیم، می گویم آمریکا جز جرم و جنایت کاری نکرده و به دنبال منافع خود است. اگر روحیه انزجار و بیزاری از آمریکا در وجود ما باشد خدا به داد ما می‌رسد، حساب ظواهر را نکنید.

وی افزود: خدا چطور در ماجرای طبس آمریکایی‌ها را نابود کرد؟ اگر ما درست عمل کنیم خدا به ما خواهد گفت که نگران نباشید. 

خطیب نماز جمعه امروز تهران در پایان خطاب به رئیس جمهور آمریکا، گفت: آقای ترامپ هر چه می‌خواهی تحریم کن اما بدان که نتیجه تحریم رسوایی خود تو است.گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات