بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

رسانه‌ها باید مرجع پاسخ به شبهات مختلف موجود در کشور باشند


بصیری گفت: رسانه‌ها باید مرجع پاسخ به شبهات مختلف موجود در کشور باشند نه آنکه درگیر اختلاف‌های جناحی باشند.


مسعود بصیری، مسؤول سازمان بسیج رسانه کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، با اشاره به شبهات در فضای مجازی و عدم پاسخگویی مناسب به انها گفت: رسانه بدون حوزه‌های دیگر تعریف نمی‌شود؛ ازاین‌ رو باید در همه بخش‌ها توسعه و پیشرفت داشته باشیم تا رسانه‌های ما به رشد لازم برسند.

بصیری بیان اینکه در حوزه رسانه نیازمند انقلاب هستیم، خاطرنشان کرد: از سوی دیگر پیروزی‌ها و موفقیت‌های ما در عرصه‌های مختلف به‌ خوبی از سوی رسانه‌ها پوشش داده نمی‌شود که این ضعف بزرگی است.

وی اظهار کرد: حکومت و نظام ما مستقل و قدرتمند بوده و دستاوردهای زیادی در عرصه‌های مختلف دارد که باید این دستاوردها بهتر و بیشتر از سوی رسانه‌ها معرفی شوند.

بصیری با تأکید بر اینکه باید رسانه‌های ما متحد و منسجم با هجمه و جنگ نرم دشمنان مقابله کنند، یلد اور شی: متأسفانه رنگ‌ها و جناح‌گرایی و درگیری‌های داخلی رسانه‌های ما، آنها را از دشمن فارغ کرده است.

وی با اشاره به وجود درگیری و اختلاف‌های درونی در رسانه‌های کشور، این مسأله را آفت رسانه و اطلاع‌رسانی دانست و افزود: رسانه‌ها باید مرجع پاسخ به شبهات مختلف موجود در کشور باشند نه آنکه درگیر اختلاف‌های جناحی باشند.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات