بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

روز قدس پشتوانه امنیت کشورمان است

فرمانده انتظامی استان البرز روز قدس را متعلق به تمام مسلمانان دانست و تاکید کرد: روز قدس، روز حفظ امنیت کشور، ملت و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، سردار عباسعلی محمدیان در آستانه روزجهانی قدس گفت: روز قدس روز بزرگ و پیام های بسیار مهمی دارد و امروز ملت شریف ایران به عنوان متولیان این روز، الگو و سرمشق ملت های آزادی خواه جهان هستند.

روز قدس پشتوانه امنیت کشورمان است

وی اضافه کرد: همانگونه که فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) فرموده اند روز قدس پشتوانه امنیت کشور است و هرکسی که در این روزبه خیابان می آید به سهم خود به امنیت کشور و امنیت ملت و حفظ دستاوردهای انقلاب کمک می کند.


وی خاظرنشان کرد: ابتکار هوشمندانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس در حقیقت خون تازه ای است که در رگ های امت اسلامی جریان می یابد و جلوی فراموشی آن را می گیرد.


محمدیان افزود: روز قدس نماد بارز فرهنگ غنی اسلام در مقابله با ظلم و استکبار است و به همه مردم جهان این پیام را می رساند که همان گونه که امام حسین (علیه السلام) در مقابل حاکمان ظالم زمان خود زیربار ستم نرفت امروز ملت های ستمدیده و مظلوم جهان نیز با تبعیت از آن بزرگوار در مقابل استکبار جهانی می ایستند و حرفشان را به گوش دنیا می رسانند.


وی ادامه داد: امروز صهیونیزم و استکبار جهانی درصدد آن هستند که مسأله قدس با مرور زمان به فراموشی سپرده شود و فلسطین را از نقشه جهانی حذف کنند اما حرکت تاریخی امام(ره) توطئه آنها را خنثی کرد و مانع رسیدن آمریکا و اسرائیل به اهداف پلیدشان شد.


فرمانده انتظامی البرز گفت: برگزاری با شکوه روزجهانی قدس باعث عقب نشینی حکومت غاصب اسرائیل و حامیان و همدستان این جرثومه فساد خواهد شدو به ملت مظلوم فلسطین این نوید را می دهد که در مبارزه و مقاومت تنها نیستند و از حمایت و پشتیبانی مردم مسلمان و آزاده جهان برخوردارند.


وی با تأکید بر این که حضور مردم در این روز بزرگ در امنیت کشورنقش موثری دارد گفت: امروز اسرائیلی ها برای دست اندازی به امنیت ملی کشور ما با کمک همدستان خود مدام توطئه چینی می کنند و برگزاری هدفمند و باشکوه مراسم روز جهانی قدس باعث توجه هرچه بیشتر جامعه جهانی به ظلم و دسیسه های رژیم مجعول صهیونیستی می شودو فتنه های آنها را در نطفه خفه خواهد کرد.


فرمانده انتظامی استان البرز ضمن دعوت از مردم مسلمان و روزه دار استان برای حضور هرچه با شکوه‌تر در راهپیمایی محمدیان افزود: در جمعه آخر ماه ضیافت الله همه ملت‌های مسلمان به‌ویژه ملت غیور ایران اسلامی و به خصوص مردم شریف و شهید پرور استان البرز یک بار دیگر در صحنه حاضر می‌شوند و نشان خواهند داد همچنان که امام راحل عظیم الشأن(ره) و امام خامنه‌ای(مدظله العالی) بر آن باور دارند، مسأله فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف کماکان در دستور کار همه ملت‌های مسلمان به‌ویژه جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات