بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

سپاه باید مرجع اعتماد جامعه باشد

فرمانده سپاه استان قم گفت: اهتمام امام به سپاه در جمله کاش من هم یک پاسدار بودم، هیچ چیز جز اخلاص در عمل نیست و سپاه باید مرجع اعتماد جامعه باشد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، سردار «غلامرضا احمدی» طی سخنانی در مراسم معرفی «قاسم امیدی» به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت از شخصیت های سپاه قم اظهار داشت: باید آنقدر تلاش نماییم که دشمن نتواند نورانیت حضرت امام و حضرت آقا را  بعد از ائمه(ع) زیر سوال ببرد چنانچه این امر برای معصومین(ع) نیز اتفاق افتاده است و درک موقعیتی که در آن هستیم ضروری ترین مسئله ای است که باید آنرا حس نمائیم.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با اشاره به نقش پاسداران در جامعه برای دفاع از انقلاب بیان کرد: حضرت آقا فرمودند «بزرگترین آسیب برای سپاه  این است که خیال کند برای دفاع از انقلاب فرصت دارد»، لذا رسالت سپاه سنگین است. هرکجا که تابلوی سپاه است شما مطئن باشید  نقش راهبری در جامعه را دارد.

وی ادامه داد:  امام امت با آن عظمت و بزرگی می گوید کاش من هم یک پاسدار بودم این نیست جز اخلاص در عمل و ما باید مرجع اعتماد جامعه باشیم و از عظمت سپاه نباید کاسته شود بلکه باید رو به روز فزونی یابد.

 احمدی در پایان افزود: چشم انداز ما باید بهشت و شهدای انقلاب اسلامی باشد و باید طبق  شاخص های زنده  که روبروی ما هستند عمل نمائیم و شاخص امروز برای ما حضرت آقا است؛ امروز ایجاب میکند که آن وظیفه ای را که رهبری جهت حفظ نظام و انقلاب بر دوش ما نهاده انجام دهیم.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic