تبلیغات
بسیج ولایت - شهید مطهری خالق اندیشه ناب اسلامی و معلم اخلاق بود

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

شهید مطهری خالق اندیشه ناب اسلامی و معلم اخلاق بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران خلخال ضمن تبریک هفته معلم و هفته گرامیداشت عقیدتی سیاسی در سپاه و با گرامیداشت یادو خاطره شهید مرتضی مطهری (ره) اصوه اخلاق گفت: شهید مرتضی مطهری خالق اندیشه ناب اسلامی معلم اخلاق و دست پروده امام خمینی (ره) بود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، حجت الاسلام جعفر توحیدی گفت: شهید مطهری همواره در راه احیای تفکر اسلام وتولید اندیشه ناب در مسیر اسلام حرکت کرد.

توحیدی اضافه کرد: اگر امام راحل فرموده که معلمی شغل انبیاست و اگر وظیفه انبیا هدایتگری بوده پس معلمین نیز هدایتگر هستند.

وی معلم را دارای مقامی شامخ در تربیت عنوان و گفت: اولین معلم انسان خداوند یکتاست.

حجت الاسلام توحیدی با اشاره به هفته عقیدتی در سپاه گفت: رهبر معظم انقلاب بر تعمیق معنویت ، بصیرت افزایی دینی و تقویت روحیه ایثار و شهادت و تقویت روحیه جهادی را از سپاهیان خواستار شدند و این ماموریت بر عهده سپاه است و مشخصه ای که سپاه را در دفاع از انقلاب اسلامی متمایز می سازد روحیه ولایت مداری و ولایت پذیری آن است.

وی افزود: در حوزه ماموریتهای سپاه در خارج از کشور می توان حضور قدرتمند سپاه در منطقه را یادآور شد که هم دوست و هم دشمن از اقتدار این نیرو می گوید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال گفت: در سوریه با وجود نیروی های سوری ، و سایر کشورها و سوریه نقش سپاه پررنگ وا گر یک ایرانی در جمع آنها نبود عملیات ا نجام نمی شد وا ین نشان از بصیرت سپاه اسلام در دفاع از مناطق اسلامی است.

 وی افزود: شیطنت آمریکا و ایادی آن در هر زمانی در گذشته وجود داشته ، خاتمه نیافته ودر آینده نیز وجود خواهد داشت.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ